O JSU

JSU Sp. z o.o. została założona w 1995 roku i należy do Grupy Kapitałowej JSW S.A. Przedmiotem naszego działania jest branża ubezpieczeniowa i turystyczna.

W swojej ofercie posiadamy kluczowych ubezpieczycieli:  Grupa PZU S.A., STU Ergo Hestia S.A., TUiR Warta S.A.,  INTERRISK Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Viena Insurance Group. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach życiowych, komunikacyjnych oraz majątkowych kierowanych do klientów indywidualnych i firm. Nasza praca pozwala na dopasowanie oferty do potrzeb oraz oczekiwań każdego Klienta. Wspólnie z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi przygotowujemy także propozycje ubezpieczeń flot komunikacyjnych.

W zakresie branży turystycznej proponujemy relaks w naszych Ośrodkach Wypoczynkowych „Diament” w Pobierowie, „Neptun” w Sianożętach, Pensjonat „Jastrzębia Turnia” w Zakopanem. Ponadto współpracujemy z wieloma Biurami Podróży, stąd posiadamy ciekawe oferty zagranicznych i krajowych wyjazdów. Pamiętając o najmłodszych i młodzieży przygotowaliśmy także szeroką gamę wypoczynku na obozach i koloniach letnich. W swojej działalności kierujemy się zasadami etyki i rzetelności. Skupiamy się na dbaniu o Naszych Klientów.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług naszych agencji ubezpieczeniowych i turystycznych  mieszczących się przy kopalniach JSW S.A., w których wykwalifikowani pracownicy zaproponują właściwe ubezpieczenie oraz odpowiedni wypoczynek z wybranym Biurem Podróży.