O JSU

JSU Sp. z o.o. została założona w 1995 roku i należy do Grupy Kapitałowej JSW S.A.

Przedmiotem naszego działania jest branża ubezpieczeniowa i turystyczna.

W swojej ofercie posiadamy kluczowych  ubezpieczycieli:  Grupa PZU S.A., STU Ergo Hestia S.A., TUiR Warta S.A.,  INTERRISK Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Viena Insurance Group. 

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach życiowych, komunikacyjnych oraz majątkowych kierowanych dla klientów indywidualnych i firm. Nasza praca pozwala na dopasowanie oferty do potrzeb oraz oczekiwań Klienta.

Wspólnie z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi przygotowujemy także propozycje ubezpieczeń flot komunikacyjnych.

W zakresie branży turystycznej proponujemy relaks w naszych Ośrodkach Wypoczynkowych „Diament” w Pobierowie,  „Neptun” w Sianożętach, Pensjonat „Jastrzębia Turnia” w Zakopanem. Ponadto współpracujemy z wieloma Biurami Podróży stąd posiadamy ciekawe oferty zagranicznych wyjazdów.  Pamiętając o najmłodszych i młodzieży przygotowaliśmy także szeroką gamę wypoczynku na obozach i koloniach.

W swojej działalności kierujemy się zasadami etyki i rzetelności. Skupiamy się na dbaniu o Naszych Klientów.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług naszych agencji ubezpieczeniowych i turystycznych  mieszczących się przy kopalniach JSW S.A., w których wykwalifikowani pracownicy zaproponują właściwe ubezpieczenie oraz odpowiedni wypoczynek z wybranym Biurem Podróży.